İçeriğe geç
Anasayfa » Kamera Pilleri

Kamera Pilleri

Pil servisi TV Prodüksiyon ve Fotoğraf sekötründe profesyonel aydınlatma cihazları, monitör ve daha fazlası için Türkiye’nin en iyi çözümlerini sunar.

Pil Servisi, ENG ve EFP omuz kamera batarya yenilemesinin yanı sıra DSLR fotoğraf makine batarya yenilemesi ve iç değişiminde size farklı çözümler sunar.

Aslına uygun amperde batarya iç değişimi yapılabildiği gibi daha yüksek kapasitede pil değişimi yapmaktayız. Pil servisi eski nesil Nikel batarya ve yeni nesil Lityum bataryalarda bir çok TV ve film stüdyosunun çözüm ortağı olmuştur.


ENG, EFP, DSLR Kamera Pil Yenilemesi

Batarya dış kasası dikkatle açılıp içerisindeki BMS (Pil Kontrol Devresi) kontrol edilir ve kullanıcı ihtiyacına uygun piller takılır. Batarya içerisindeki kablolar kontrol edilmeli, kopma veya oksitlenmeler varsa temizlenmeli veya yenisiyle değiştirilir. Genel kontrolden sonra kasa kapatılarak şarj ve deşarj kontrolleri yapılır.

Bu kategoride yaptığımız uygulamalar: ENG, EFP, DSLR Kamera bataryası, ENG kamera yedek pil, EFP Kamera yedek pil, ENG kamera Pil yenileme, EFP kamera Pil yenileme, Sony Kamera Pili, Panasonic Kamera Pili
Open chat
Whatsapp Destek Hattı