İçeriğe geç
Anasayfa » Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumları

Pil Kalitesi ve Malzeme Seçimi

Pilleri düşük, orta, yüksek ve en yüksek kalite olarak sınıflandırabiliriz. Piyasada uygun fiyat verebilmek için düşük kalite piller ile değişim yapanlar olmaktadır. Bu ise neticeyi olumsuz etkilemektedir. Ya da uygun pil tercih edilip kötü işçilik yapıldığında bu da neticeyi olumsuz etkilemektedir.
Sac genişliği ve kalınlığı performansı etkilemektedir. Bizler cihazın sınıfına göre pil tercihi yapıyoruz.

Özenli İşçilik

İşçilik pilin kalitesinde belirleci faktörlerin başında gelir. Sağlam atılmayan puntolar zamanla kopabilmektedir. Fazla atılan puntolar ise pile zarar verebilmektedir.
Son olarak yeni nesil pillerde BMS (Pil Kontrol Kartı) bunun da mutlaka kontrolü yapılmalıdır. Eğer arızalı ise değiştirilmelidir.

“Müşteri Yorumları” hakkında 11 yorum

  1. Birkaç denemeden sonra pil konusunda gayet tecrübeli olduklarına kanaat getirdik. Pil konusunda güvenip gidebileceğiniz bir yer. İş birlikleri için teşekkür ediyoruz 🙂

  2. Harika bir pil dükkanı. İhtiyacınız olan her hangi bir pili bulamamaniz mümkün değil. Sizinle uzaktan da iletişime geçiyorlar. İsterseniz kargo ile de gönderim sağlıyorlar. Bir pil onarımına ihtiyacınız varsa önce PİL HASTANESİ diyorum

  3. Elektrikli bisikletimizin pilleri yenilenmesi gerekiyordu. İstanbul’un altını üstüne getirdik. Kimisi bırakın merkeze göndereceğiz onlar fiyat verecek. Kimisi sahte Samsung pilleri kullanıyor vs. Biri de açıp pili ilgilenmedi. Bu işletmeye gittiğimizde sorunumuzu dile getirdiğimizde bize önce çay içelim sorunu hallederiz diyerek karşıladılar. Biz çayları içerken işletme sahibi pili aldı içini açtı ilgilendi. Golf marka pillerde karar kıldık. Pilin üzerinde 3200mah yazmasına rağmen bizi gerçek değerinin 2600 mah olduğunu söyledi. Dürüstlüğüne hayran kaldık. Originalinde 40 pil var 50 pil de karar aldık kapasitesini arttırdık. Fiyatı çok uygundu. Bir günde teslim etti. 2 gün sonra pilimiz şarj olmuyor sorunu ile karşılaştık. Tekrar gittik 1 saniyede hallettiler. Bir kablo gergin takılmış yerine tekrar lehimlendi. Sorun ortadan kalktı . İşletme sahibi pili teslim ederken borcumuz ne kadar dedi ? Biz şaşırdık. Ne borcu vs. Siz buraya gelirken zaman harcadınız yol parası verdiniz. Biz işimizi doğru yapmamışız size bu zahmeti verdiğimiz için borcumuz ne kadar dedi. Ne borcu Allah razı olsun. İş ahlakına hayran kaldık. Şiddetle tavsiye ediyorum her türlü pilli cihazlarınızın pillerini yenileyebilecek bilgi ve birikime sahipler.

  4. Oyuncak araba kendi üstünde gelen piller ile 15 dakıka kullanılıyordu .İkeadan 2450 mh pil aldım Cevheroğlu pil hastahanesine götürdüm saat 17.00 dı ellerinde başka iş olduğu halde uzaktan geldiğimiz için işimizi hallettiler Şimdi araba yaklaşık 3 saat şarj etmeden çalışıyor .Gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim Not :Firmada kredi kartı geçmiyor nakit veya havale ile ödeme yapabilirsiniz .

  5. Saygılı,dürüst, güvenilir esnaflar. Pil üzerine güvenle gidilecek adres. Emeğinize sağlık.

  6. Size pil konusunda gereken hemen hemen her ürünü buradan temin edebilirsiniz. Bol çeşit, çözüme odaklı alışveriş.

  7. Kaliteli ürün satan kaliteli hizmet veren nadir firmalardan önceden montajda yapıyordu ama anladığım kadarıyla bıktırdılar adamları.

  8. Harika etwow elektrikli scooter batarya tamiri yaptırdım 36v 14ah mükemmel eline sağlık iletişim harika

  9. Helal olsun. İşinin ehli. Sorduğum her soruya içtenlikle cevap veriyorlar. Burda yanlış iş olmaz. Çalışanlar çok pozitif.

Yorumlar kapalı.

Open chat
Whatsapp Destek Hattı